فیلبند و دشت سنگ چال

تاج تراول فیلبند
تاج تراول فیلبند
تاج تراول فیلبند
تاج تراول فیلبند
تاج تراول فیلبند

فیلبند و دشت سنگ چال

مبدأ: تهران
مقصد: مازندران
اتوبوس vip وسیله نقلیه
بدون هتل اقامت
تهران محل حرکت
1 از 5 درجه سختی
4 صبح زمان حرکت
23 شب زمان بازگشت
صبحانه، عصرانه سبک در ماشین وعده های غذایی
یکروزه مدت تور
گروهی نوع تور
توضیحات

اگر قصد سفر یا همراه شدن با تیم حرفه‌ای تاج تراول برگزار کننده تورهای طبیعت گردی را دارید با ما همراه باشید تا یک سفر هیجان انگیز را با تاج تراول به بهشت رویایی فیلبند تجربه کنید.

فیلبند در ارتفاعات استان مازندران قرار گرفته و یکی از مناطق ییلاقی محسوب می‌شود. به همین خاطر این منطقه زمستان‌های بسیار سختی را تجربه می‌کند. معمولا شش ماه دوم سال هوا آنقدر سرد است که حتی روستاییان نیز نقل مکان می‌کنند. از این رو تنها باید شش ماه اول سال را برای سفر به فیلبند انتخاب کنید. در فصل بهار همه جا سرسبز است و دشت‌ها از گل‌های بهاری پوشیده شده. بیشترین میزان بارندگی در فروردین و اردیبهشت ماه است و هوا بسیار دلپذیر و بهاری خواهد بود.

فیلبند دارای دشت‌های وسیعی است. دشت‌هایی که از هر طرف سرسبز و زیبا هستند. اگر خوش شانس باشید، ابرها، از آسمان به دیدار این همه زیبایی روی زمین می‌آیند و ترکیبی بهشتی و فراموش نشدنی را برای شما خلق می‌کنند. در این مواقع، تنها بخش‌های مرتفع فیلبند سر از ابرها بیرون می‌آورند و به شما حس شناور بودن بین زمین و هوا را القاء می‌کنند. در این حالت تصور می‌کنید که انگار بر فراز آسمان هستید و می‌خواهید پای خود را بر روی ابرها بگذارید. اصلا شهرت فیلبند به نام شهری بر فراز ابرها نیز به همین دلیل است.

سنگچال ییلاقی بزرگ و پرجمعیت است که چشمه‌های خنک و گوارا، تپه‌های سرسبز و دیدنی و جنگل‌های انبوه آن را به بهشتی بی مانند تبدیل کرده و جایگاه ویژه ای را در دل طبیعت دوستان و گردشگران باز کرده‌است.

تاج تراول با بیش از یک دهه تجربه در برگزاری موفق تورهای طبیعت گردی در خطه شمالی کشور مثل ماسوله+سراوان، رامسرجواهرده ، نمک آبرود، مرداب هسل، گلستان بندرترکمن و … از تهران و کرج، با ارائه ی بیشترین امکانات رفاهی و خدمات بیمه برای مسافران، همواره برای امنیت سفر و آرامش خاطر مسافران عزیز تلاش کرده است. این مجموعه با سابقه همیشه  بهترین خدمات را با مقرون به صرفه ترین قیمت در اختیار مردم قرار دهد.

اگر قصد سفر به شمال کشور را دارید،تاج تراول برگزار کننده تورهای طبیعت گردی ، سفر به شهری بر فراز ابرها فیلبند، مجموعه ای بی نظیر از مناظر تکرار نشدنی ترکیبی بهشتی و فراموش نشدنی را به شما پیشنهاد می کند.

لوازم مورد نیاز
لباس مناسب فصل
نهار سبک قابل حمل
قوانین و مقررات
  • به جهت حفظ و حراست هرچه بیشتر محیط زیست، از همراه داشتن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف پرهیز فرمایید.
  • قبل از ثبت‌نام لطفا شرایط سفر، برنامه سفر و خدمات کلی تاج تراول را مطالعه نمایید و در صورت هرگونه ابهام با شماره 09011396950در ارتباط باشید.
  • برنامه اعلام شده در شرایط عادی بوده و با بروز هرگونه تغییر در شرایط آب و هوایی و یا سایر عوامل محیطی و فنی قابلیت جابه‌جایی را دارد.
  • 15 دقیقه قبل از حرکت در محل حاضر باشید

برنامه روزانه سفر

1
روز اول
برنامه شامل: صبحانه ,عصرانه سبک در ماشین

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS